Vyhľadávanie


Kontakt

G-comp, s.r.o.
Záhradná 7
Gelnica
05601

053/4799299

E-mail: g-comp@g-comp.sk

!!! Informácie o prijatých opatreniach v súvislosti s epidémiou koronavírusu.

24.03.2020 08:22

Vážený zákazníci, 


dovolíme si Vám informovať, že v súvislosti s epidémiou koronavírusu sme prijali nasledujúce opatrenia:

Snažíme sa v čo najväčšej miere izolovať a pracovať z domu. Naše kontaktné centrum je preto až do odvolania zatvorené. Vaše požiadavky vybavujeme telefonicky alebo e-mailom. Odovzdávanie zariadení a dokumentov prebehne po predchádzajúcej dohode.


Nechceme byť prenášačmi vírusu. Práce v priestoroch zákazníkov budeme preto vykonávať iba vtedy, keď je to nevyhnutné, a iba pri dodržaní bezpečnostných opatrení pre zabránenie prenosu koronavírusu. O potrebných opatreniach vás budeme informovať pred dohodnutím návštevy a v jej priebehu.


Prevádzka v našej sieti stúpla oproti doterajšiemu stavu až o 50%. Aby boli služby dostupné v primeranej kvalite pre každého, žiadame Vás, aby ste objemné súbory a dáta prenášali podľa možností najmä v čase slabej prevádzky (neskoro večer, v noci alebo skoro ráno). V rámci možností tiež prosím obmedzte dlhodobé sledovanie internetových videí a živých streamov (televízie) cez internet, nepoužívajte HD kvalitu týchto prenosoch, a najmä tieto prenosy nenechávajte zapnuté zbytočne.


V niektorých lokalitách pre zabezpečenie čo najlepšej kvality služieb vykonáme (a v niektorých sme už v uplynulých dňoch vykonali) výmenu zariadení za výkonnejšie. Hoci našu sieť podrobne monitorujeme, nemusíme si všimnúť všetky nedostatky - ak by ste pri používaní služieb pociťovali nekvalitu, informujte nás o tom. 


Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám v nasledujúcom období pokoj, rozvahu a predovšetkým pevné zdravie.

 

kontakty: 0905218051 , 0908987084 alebo g-comp@g-comp.sk


S pozdravom,

G-comp, s.r.o.